FAQ

Często zadawane pytania.
01.
Hero Creative

Ogólne

Tak, wystawiamy fakturę elektroniczną/papierową do każdego zrealizowanego zamówienia i przesyłamy ją na adres mailowy/dołączamy do zamówienia klienta. 

Płatności dokonujemy przed realizacją zamówienia. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu od razu przystępujemy do pracy.

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od zakresu wybranej usługi bądź stopnia zaawansowania projektu. 

02.
Hero Brand

Branding

Jeden dobry slogan wyraża więcej niż 1000 słów nawet najlepszego, merytorycznego artykułu. Sprawia, że potencjalny klient w mgnieniu oka wie: czym zajmuje się Twoja firma, jakie wyznaje wartości i co zyska, a przede wszystkim co możesz mu zaoferować. To jedno z pozoru proste zdanie będzie Twoją najskuteczniejszą, niewidzialną wizytówką, która zasłyszana w radiu czy telewizji sprawi, że misja Twojej firmy stanie się jednocześnie misją Twoich klientów.

W ramach identyfikacji wizualnej oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przygotowania szaty graficznej dla Twojej firmy. Stworzymy także niepowtarzalną księgę znaku, Brand Key oraz Key Visual, które pomogą nam określić DNA Twojej marki.

W obliczu nadchodzących zmian w firmie re- branding to strzał w 10! Re- branding ma na celu odświeżenie wizerunku marki, abyś mógł budować silny, dynamicznie rozwijający się biznes. W uzyskaniu wymarzonego efektu pomoże nam zaangażowana reklama w mediach społecznościowych. A może to najwyższy czas na odświeżenie szaty graficznej? Sprawdź zakładkę branding i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

03.
Hero Design

Graphic design

Pliki graficzne przekazywane są zazwyczaj w formacie PNG lub SVG. Na życzenie klienta możemy przygotować plik otwarty do edycji.

Profesjonalny druk to żaden problem! Współpracujemy z zaprzyjaźnioną drukarnią, która jest w stanie zrealizować każde nasze zlecenie – od drobnych ulotek, aż po wielkoformatowe banery.

Na życzenie klienta przygotowujemy umowę przekazującą pełne prawa autorskie do wykonanego projektu graficznego.

04.
Hero WWW

Websites

Oczywiście są one wliczone w cenę.

Strona internetowa dla Twojej firmy będzie przygotowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce już od pierwszych faz projektu. Starannie dobierzemy najlepsze frazy i umiejętnie wpleciemy je w teksty na stronie tak, aby poszczególne podstrony nie tylko pozycjonowały się wzajemnie, ale także podbijały się w wyszukiwarce, by zapewnić Ci pierwsze pozycje w Google!

05.
Hero Media

Social Media

Aktywny udział w mediach społecznościowych sprawi, że Twoja marka stanie się bliska Twoim obserwatorom. Przygotujemy dla Twojej firmy spersonalizowane, atrakcyjne w odbiorze profile na takich kanałach jak LinkedIn, Twitter, Facebook czy Instagram, dzięki którym zbudujesz społeczność, której zaangażowanie przełoży się na organiczne zasięgi w sieci!

Zajmujemy się przygotowywaniem treści graficznych (banery, infografiki, zdjęcia itp.), ale także spersonalizowanych opisów, które przyciągną uwagę każdego potencjalnego klienta.

Do prowadzenia Social mediów potrzebujemy uprawnienia administratora, który umożliwi nam wprowadzanie i publikacje treści.

06.
Hero Content

Content Marketing

Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy plan publikacji postów oraz materiałów promocyjnych w oparciu o ustalone cele biznesowe i dobierzemy interesującą tematykę. A żeby Twoi czytelnicy mogli być zawsze na bieżąco- stworzymy dedykowany newsletter, dzięki któremu nie przegapią żadnego nowego artykułu!

Na początek przygotujemy dla Ciebie kompleksową witrynę, na której osadzimy blog i dodamy pierwsze wpisy. Następnie przekażemy Ci dostępy, abyś mógł samodzielnie zarządzać i dodawać nowe artykuły na stronę. Profesjonalnie przygotowana witryna blogowa to znakomity wstęp do tego, aby w kolejnych etapach przygotować Twoją firmę do pierwszej kampanii pozycjonerskiej!

Kluczem do sukcesu najlepszych tekstów jest ich wartość. Google wie, które teksty najlepiej odpowiadają na zapytanie użytkownika. Jakość tekstów opublikowanych na blogu zweryfikujesz sprawdzając ruch na stronie. Im więcej odwiedzin- tym lepiej świadczy to o tym, jak dobrze prowadzony i zoptymalizowany jest Twój blog! Najlepsze jakościowo publikacje, nasycone odpowiednimi frazami kluczowymi mają największe szanse na to, aby pojawić się w top 10 wyników wyszukiwania, niż parafrazowane artykuły. Dobry content broni się danymi!

07.
Hero Create

Photography

Czas oczekiwania uzależniony jest od ilości zdjęć przygotowywanych dla klienta. Zazwyczaj jest to okres czasu około 1-2 tycgodni.

Klient zazwyczaj otrzymuje zdjęcia w formacie JPG. Na specjalne życzenie klienta możemy przygotować spersonalizowany nośnik (pendrive) na którym będą zapisane pliki.

Możemy wykonać retusz dosłownie każdego zdjęcia. Renowacja starych fotografii to także żaden problem. Profesjonalne skanery stworzą plik cyfrowy, który z łatwością będziemy mogli edytować i usunąć każde nawet najmniejsze niedoskonałości.

    Join our Newsletter

    We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.

      Contact Us

      We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.